Witaj!
Nazywam się
Grzesiek

Wykonuję profesjonalne i atrakcyjnie wyglądające Strony Internetowe, projektuję Logotypy,
Grafiki na Portale Społecznościowe,
oraz Szablony Allegro.

 

 

 

 

Niżej 

 

 

Moja
oferta

Team member

Strony
Internetowe

Tworzenie responsywnych Witryn Internetowych o atrakcyjnym wyglądzie
Team member

Sklepy
Online

Stawianie Sklepów Internetowych dla firm i osób prywatnych, Prezentacja Produktów.
Team member

Grafika
Komputerowa

Projektowanie Stron Internetowych, oraz Grafik Komercyjnych
 

 web
dev

Projekty cieszą oko, oraz odznaczają się łatwością od strony użytkownika, jak i administratora, opieram je na popularnych, darmowych systemach zarządzania treścią (z ang. CMS). Takie rozwiązania charakteryzują się dostępem do ogromnej bazy użytkowników i firm bazujących na nich. Ponadto dzięki ich darmowości od ceny projektu można odliczyć opłaty licencji za sam CMS. Gdzie w przypadku prywatnych, zamkniętych systemów trzeba się liczyć z kwotą od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Wykonuję również strony statyczne, przedstawiające stałą ofertę, nie wymagające większych zmian w trakcie ich istnienia.


Joomla!

Całkowicie darmowy. Popularny system zarządzania treścią, charakteryzuje się dużym bezpieczeństwem i mnogością konfiguracji, które można osiągnąć za jego pomocą.


WordPress

Również darmowy. Zdecydowanie numer 1 jeśli chodzi o popularność, około 80% stron internetowych działa za jego pomocą, od strony użytkowej zdecydowanie najprostszy z dostępnych na rynku.

Prize

HTML5+CSS3+JS

Główne języki programowania, można za ich pomocą napisać podstawowe statyczne strony internetowe.

Prize

Photoshop

Prawdziwy kombajn graficzny, najpopularniejszy i jeden z najlepszych program do obróbki grafiki, dzięki któremu można tworzyć niesamowite dzieła.

 

Koniecznie
zobacz
moje prace

  • Wszystkie
  • Strony
  • Grafika
  • Projekty
Głos24 Portal Polski PołudniowejAlistrans.plDobry Kolor LogotypDecorageDzieje KhorinisPPR Hydraulika SiłowaDzieje Khorinis Materiały GraficznePortfolio (2016)Rivendell OS Praca dyplomowa (2016)Królestwo Kabuto Projekt StronyTawerna GothicRisen Island (2010)Strefa RPG (2010)Portfolio 2 (2010)Portfolio 3 (2009)
  • moi   klienci

  • Client
  • Client
  • Client
  • Client
 

Śmiało!
skontaktuj
się ze mną

 

email:

VETOMIR@GMAIL.COM

lokalizacja:

KRAKÓW

telefon:

728 773 262

Jeśli chcesz zacząć współpracę ze mną, lub masz jeszcze jakieś pytania, napisz, nie krępuj się! Odpiszę najszybciej jak będę mógł.

©GRZEGORZ SZCZERBA